Parça ve Aksesuar

Aydınlatma ürünlerinin yapımında ve onarımında gerekli parçalar farklılıkların dolayı bir çok mağazada bulunamamakta; ilgili süreç uzamaktadır.

Bu kategoride Tij, nipel, delikli manşon, e27 duy, e14 duy, ara puar, kablo, fiş, cam arkası, duy kılıfı, klemens, rozans gibi bir çok ürüne rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Zorunlu bir gereksinim olan aydınlatmanın, farklı bir zorunlu gereksinim olan tasarım ile birleşmesiyle ortaya çıkan dekoratif aydınlatma ürünlerinin üretiminde ihtiyaç olan tüm parçaların, zaman içerisinde onarım içinde ihtiyaç olmasıyla tedarik konusunda yaşananların problem olacak boyutlara ulaşması, bir çok açıdan kullanıcıları sıkıntıya düşürmektedir. Bu aşamada Niltist, öncelikli gereksinimlerden başlayarak; dekoratif ürünlerin yapımında kullanılan parçalar ile birlikte, üretim ve onarımlarınızda gereksiim duyabileceğiniz parça ve aksamları bir araya getirmek için süratli bir şekilde, sürekli olarak hazırlıklar yapmaktadır.

Görselin olduğu kadar güvenliğinde ön planda olması gereken üretim ve onarımlar; bu konuda bizleri seçici hale getirmektedir.

Tüm işlerinizde uygun parçaları kullanmanız, sizin güvenliğiniz ve ürünlerin zamana karşı dayanımı açısından oldukça önemlidir. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarda, iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Alt kategoriler

 • Duy

  Duy; kablolardan gelen elektriğin, kolay, pratik ve güvenli bir şekilde aktarılmasını sağlayan yardımcı bir malzemedir. İç kısmı yivli bakır veya pirinçten üretilen duyların dış kısmı, kullanılan ürüne veya kullanım alanına göre; porselen, metal veya plastik malzemeden üretilebilmektedir.

  Duylar; metal kılıflar içerisinde kullanılabildiği gibi; dekoratif olarak üretilen modeller hazırlanan ürünün tasarımına uyumlu bir şekilde görsel olarak da kullanılabilmektedir.

  Plastik veya metal rondelalı duylar abajur şapkası veya camın, dengeli bir şekilde durmasına da olanak sağlamaktadır.

 • Kablo

  Elektrik iletiminde kullanılan ve dış yüzeyi yalıtkan olan kablolar kullanım alanlarına göre farklı model ve seçenekler ile üretilmektedir. Taşıyacağı akım miktarı, geçeceği kanallar ve aydınlatma aracının dış yüzeyinde kullanılan malzemeye göre modeli değişmektedir.

  Temel kullanımının yanında, özellikle masa lambaları ve apliklerde, kablonun gözüktüğü alanlarda kullanılmak üzere; farklı renk ve doku seçenekleri ile üretilen kumaş ve renkli kablo modelleri de bulunmaktadır.

 • Ampul

  Ampul; duy ve kablo yardımıyla elektrik akımıyla temas ettiğinde akkor duruma gelerek ışık yayan, standart modelleri armut biçiminde olan cam bir şişedir. 

  Ampulün içinde çok ince biçimde tasarlanmış filaman adı verilen, genelde tungsten metalinden yapılmış, iki ince destek çubuğu ile tutulmakta olan bir tel bulunur ve bu teller gelen elektrik akımıyla ısınarak çevresine ışık yaymaktadır.

 • Fiş ve Arapuar
 • Diğer Ürünler

73 adet ürün var.

Toplam 73 üründen 1-12 arası gösteriliyor