Ana Sayfa

Alt kategoriler

 • Aydınlatma

  Tamamı özenle tasarlanmış, siparişiniz üzerine özel olarak üretilen dekoratif tasarımlar ve mevcut aydınlatma ürünlerinizin onarımında, tasarladığınız ürünlerin üretiminde ihtiyaç duyduğunuz parça ve aksesuarlar Niltist'te.

  Tüm canlıların olduğu gibi insanlığında ihtiyacı olan ışık, tasarıma olan tutkumuz ve bağlığımız ile şekillenmekte, zevk ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda değişim göstermektedir. Görsel olarak ne kadar farklılaşsa da, temel ihtiyacımız olan ışığın iç ve dış mekanlarda vurgulamak istediğimiz noktaya yönlendirilmesi, ihtiyacı keyif haline dönüştürmenin verdiği haz.

  Tamamı elde ve bir çok zaman siparişiniz üzerine özel üretilen tekli sarkıtlar, ahşap avizeler, ahşap masa lambaları ve ahşap ev dekorasyon ürünleri istekler doğrultusunda şekillenmekte ve son halini almaktadır.

  Yaydıkları renk ve ışık miktarının duyguları da olumlu yönde etkilediği bilinen aydınlatma ürünleri, LED ve Tungsten filamanlar sayesinde enerji tüketimini de kontrol altında tutmanıza olanak sağlamaktadır. 

  Aydınlatma ürünleri, dekorasyon ve gün ışığının az alındığı ortamları aydınlatma amaçlı olarak 2 farklı şekilde değerlendirilebilir. Yaşam ve çalışma alanlarını konforlu hale getiren ışık, günümüzde bir çok yerlerde dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Işık miktarının az olduğu ortamlarda, istenen şiddette ışık elde edilebildiği gibi, kalın perdelerle karanlık hale getirilen ortamlarda loş bir aydınlatma sağlamak amacıyla da kullanılabilmektedir.

 • Mum ve Tütsü

  Mekansal aydınlatma konusunda ilkel bir yöntem olsa da, içsel aydınlanma yolculuğunuzda sizlere eşlik edebilecek; doğal soya parafini ile esansiyel yağların karışımlarıyla elde edilen mumlar ve kokularıyla yolculuğunuzda sizlere eşlik edecek farklı bitkilerin karışımları ile elde edilen tütsü demetleri.

  Yakıldığınında ortamın ambiyansını değiştirecek olan mum ve tütsüler; astım, bronşit gibi kronik rahatsızlığı olan kişileri rahatsız etmesinin aksine odadaki kötü havanın giderilmesini sağladığından kişiyi rahatlatıp nefes almasını kolaylaştırmaktadır.

42 adet ürün var.

Toplam 42 üründen 1-12 arası gösteriliyor