Aydınlatma

Tamamı özenle tasarlanmış, siparişiniz üzerine özel olarak üretilen dekoratif tasarımlar ve mevcut aydınlatma ürünlerinizin onarımında, tasarladığınız ürünlerin üretiminde ihtiyaç duyduğunuz parça ve aksesuarlar.

Alt kategoriler

 • Masa Lambası

  Aydınlatmanın gerekli olduğu tüm alanlarda; tamamı elde üretilen, tasarımlarınızın vazgeçilmez aksesuarları ve aydınlatma yardımcısı masa lambalarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

  Ahşap Masa Lambalar; farklı ağaç türleri ve farklı modellerde üretilmekte, özel renklendiricileri ile renklendirilmekte ve tarzı ile uyumlu kablo ve duy seçenekleri ile üretilmektedir.

  Komodin lambası, masa lambası, çalışma lambası olarak kullanılan modeller aydınlatma aracı olarak kullanılmasının yanında şık bir görünüm sağlamakta ve ortamda farklı bir atmosfer yaratmaktadır.

 • Parça ve Aksesuar

  Aydınlatma ürünlerinin yapımında ve onarımında gerekli parçalar farklılıkların dolayı bir çok mağazada bulunamamakta; ilgili süreç uzamaktadır.

  Bu kategoride Tij, nipel, delikli manşon, e27 duy, e14 duy, arapuar, kablo, fiş, cam arkası, duy kılıfı, klemens, rozans gibi bir çok ürüne rahatlıkla ulaşabilmektedir.

17 adet ürün var.

Toplam 17 üründen 1-12 arası gösteriliyor