ST64 - Edison Rustik Ampul
search
  • ST64 - Edison Rustik Ampul
  • ST64 - Edison Rustik Ampul
  • Cross - Ahşap Masa Lambası
  • Cross - Ahşap Masa Lambası
  • Cross - Ahşap Masa Lambası
  • Cross - Ahşap Masa Lambası

Cross - Ahşap Masa Lambası

746,27 TL
3 - 5 İş Günü İçerisinde Kargoya Teslim

Cross; tik ile renklendirilen X şeklinde kesilen parçaların birleşiminden oluşmuş, yatay ve dikey olarak kullanılabilen, tercihe göre uygun aparatlar yardımıyla duvarda aplik olarak da kullanılabilen minimal bir tasarımdır.

Ampul Tipi: Ampul İstemiyorum.
Adet

  Ücretsiz Kargo

1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde

Cross Ahşap Masa Lambası, ahşapların X şeklinde birleşimi ile olşturulmuş ve tik rengi ile renklendirilerek farklı bir görüntü sağlanmıştır. Rustik / nostaljik tarzda mekanlarınızın aydınlatmasına yardımcı olmak üzere, doğal ahşap kullanılarak hazırlanan Cross; ısınmaya dayanıklı olması ve uzun yıllar kullanabilmeniz için porselen duy ile üretilmiştir. 1,5 m. uzunluğunda siyah örgü kablosu ve 2 yönlü zarif anahtarı ile üretilerek aynı zamanda kullanışlı olması da sağlanmıştır.

Ahşap Rengi: Tik
Duy Tipi: E27
Kablo Uzunluğu: 1,5 m

Ürün Ölçüleri
Genişlik: 13 cm
Derinlik: 9 cm
Yükseklik: 13 cm

Ürünler; bir çok zaman, siparişiniz üzerine az sayıda üretilmektedir. Fotoğraf çekimleri ve el işçiliği kaynaklı, gerçek renkler ve gördüğünüz renkler arasında, her el işçiliği üründe olduğu gibi %10 - 20 arasında ton farklılıkları oluşabilmektedir. Doğal ürünler kullanıyor oluşumuzdan dolayı, ağaç dokuları da her üründe değişmekte fakat; ürün ölçülerine, işçiliğine, tasarımına ve tüm detaylarına sadık kalınarak hazırlanmaktadır.

NT-000010

Bilgi Kartı

Duy Tipi
E27
Kablo Uzunluğu
1,5 m
Boyut
G:13 cm - D:9 cm - Y:13 cm
Materyal
Ahşap

Belirli Referanslar

MPN
NT-000010
Yorumlar (0)