6W LED Filamanlı G125 Rustik - Nostaljik Ampul
search
  • 6W LED Filamanlı G125 Rustik - Nostaljik Ampul

6W LED Filamanlı G125 Rustik - Nostaljik Ampul

263,11 TL
3 - 5 İş Günü İçerisinde Kargoya Teslim

LED G125 lamba, ünlü Amerikalı mucit Thomas Edison'un 1877. yıldan günümüze kadar hayatta kalan birçok gelişmesinden biridir. Orijinal şekli ve yumuşak sıcak ışığı, kullanıldığı odaya unutulmaz bir atmosfer, rahatlık ve özgünlük kazandıran Edison filamanlı modelinin aksine düşük enerji sarfiyatlı ve uzun ömürlü LED modelidir.

Adet

  Ücretsiz Kargo

1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde

G125 LED Ampul, ünlü Amerikalı mucit Thomas Edison'un 1877. yıldan günümüze kadar hayatta kalan birçok gelişmesinden biridir. Orijinal şekli ve yumuşak sıcak ışığı, kullanıldığı odaya unutulmaz bir atmosfer, rahatlık ve özgünlük kazandıran Edison filamanlı modelinin aksine düşük enerji sarfiyatlı ve uzun ömürlü LED modelidir.

E27 duylu aydınlatma ürünleri için LED filamanlı rustik / nostaljik ampul; nostaljik ve/ya nostaljik tasarımlı ürünlerinizin için tasarlanmıştır. Düşük enerji sarfiyatı ile birlikte şık bir görünüm sağlamaktadır ve Edison filamanlı modelinin aksine, daha düşük enerji ile daha güçlü bir ışık yaymaktadır.

Ampul Tipi: G125
Ampul Gücü: 6W
Renk: Gün Işığı (Sarı)

İsmini, boyutundan alan G125 ampuller, 125mm (12,5 cm)  genişliğe sahiptir ve boyut olarak piyasada bulunan en büyük ampul modellerindendir. Birçok farklı noktadan birbirine bağlı, dayanıklı LED filamanlar daha düşük enerji ile daha yüksek miktarda ışık yayar.

Özel olarak tasarlanan ve üretilen G125 Edison ampuller, taşıma sırasında filamanların zarar görmemesi için özenle paketlenmekte ve tarafınıza zarar görmeden ulaşması için gerekli bütün önlemler alınmaktadır.

Ticari ortamlarda gün boyu kullanıma uygun olan G125 LED Filamanlı Ampuller, Edison Filamanlı modellere göre çok daha uzun ömürlüdür.

NT-000500

Bilgi Kartı

Duy Tipi
E27
Filaman Tipi
Edison
Işık Rengi
Gün Işığı (2200K - 2500K)

Bunlar da Hoşunuza Gidebilir

Yorumlar (0)